Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Pierwsze wyzwanie jakie staje przed mężczyzną, który postanawia związać się z kobietą na całe życie, a wybór pierścionka zaręczynowego może, albo ułatwić oświadczyny, albo je utrudnić. Oto kilka rad jak kupić pierścionek:

1. Pierścionek zaręczynowy powinien być złoty – tak wiem, złoto jest niemodne… tak wiem, zasada to nie jest absolutna, a jednak wciąż na zaręczyny wybiera się złoto. Moja rada – kupić białe złoto.

2. Zauważ jakie pierścionki nosi Twoja dziewczyna, czy są to raczej delikatne nierzucające się w oczy ozdoby, czy może duże, przyciągające wzrok i staraj się tym kierować podczas wyboru pierścionka.

3. Jeśli nie nosi biżuterii, albo nosi różna, to zawsze możesz zapytać jej siostry czy przyjaciółki, a nawet więcej – zabierz je ze sobą niech pomogą wybrać.

4. Jeśli nic z tych opcji nie wchodzi w grę, a Twoja dziewczyna nie nosi biżuterii – zawsze zdecyduj się na coś niewielkiego, subtelnego, z małym diamentem lub innym kamieniem, coś co jej będzie przypominać o Tobie, a nie krzyczeć z palca całemu światu: jestem zaręczona!